Naruto Forums-BG
Welcome to Naruto Forum - BG ! Enjoy in our Forum And Have Fun !
Naruto Forums-BG
Welcome to Naruto Forum - BG ! Enjoy in our Forum And Have Fun !
Naruto Forums-BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto Forums-BG


 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вече системата за Кредит Шопа е отворена ! Моля заповядайте !

 

 Флууд Зоун

Go down 
+11
Balistic
Какузо
Ино Яманака
Джирая-1995
Гаара
Тоби
Конан
Кисаме Хошигаки
Какаши Хатаке
yondaime
Итачи Учиха
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Гаара
Анбу
Анбу
Гаара


Брой мнения : 529
Age : 26
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 01.12.2008

Character
Предмети :
Аксесоари:
Техники:

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 13, 2009 11:55 am

Админа...... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Митараши Анко
Чуунин
Чуунин
Митараши Анко


Брой мнения : 228
Age : 28
Местожителство : Вълчи Дол
Registration date : 10.11.2008

Character
Предмети :
Аксесоари:
Техники:

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 3:12 am

ОуУуУ тоз форум е умрял зарязвайте го той ще мре никва промена нема нито редовни...Саске я си дай ти скайп!?++!?!
Върнете се в началото Go down
http://sonny.dir.bg
Гаара
Анбу
Анбу
Гаара


Брой мнения : 529
Age : 26
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 01.12.2008

Character
Предмети :
Аксесоари:
Техники:

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 11:07 am

Не говори така. Sad Very Happy
Върнете се в началото Go down
sasuke

sasuke


Брой мнения : 76
Age : 29
Registration date : 21.07.2009

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 3:56 pm

на ЛС ...
Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://impulse.bg/user/megity_22
sasuke

sasuke


Брой мнения : 76
Age : 29
Registration date : 21.07.2009

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 4:01 pm

чакай малко Гаара ама админа е толкоз мързелив че сигурно незнае дали е с мен .. xD.. базик бе .. Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://impulse.bg/user/megity_22
Митараши Анко
Чуунин
Чуунин
Митараши Анко


Брой мнения : 228
Age : 28
Местожителство : Вълчи Дол
Registration date : 10.11.2008

Character
Предмети :
Аксесоари:
Техники:

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 20, 2009 6:09 pm

Шибан ебан форум замрял е тоз!!!
Върнете се в началото Go down
http://sonny.dir.bg
sasuke

sasuke


Брой мнения : 76
Age : 29
Registration date : 21.07.2009

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 6:02 am

ехо тук някой посещава ли този форум освен конан,гаара и аз ..
Върнете се в началото Go down
http://impulse.bg/user/megity_22
sasuke

sasuke


Брой мнения : 76
Age : 29
Registration date : 21.07.2009

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 07, 2010 12:45 am

брей вие сте почнали да пишете бе , това неми го попира мозъка Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://impulse.bg/user/megity_22
Гаара
Анбу
Анбу
Гаара


Брой мнения : 529
Age : 26
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 01.12.2008

Character
Предмети :
Аксесоари:
Техники:

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeПон Яну 25, 2010 9:31 am

Хелол,сигурно е чудно,че пиша тук,но просто се сетих за отминалите времена.Знам,че никой няма да ми отговори.Няма значение.Аз реших пък да си напиша мнението.Бъдещи хора които ще се регнете.Този форум беше най-якият от всички който съм посещавал.ОТ хората до устройката беше много добър.Просто се забавлявах.Тук се създават незабраввими приятели вярвайте ми.Аз създадох такива: Минато,Какаши,Конан и други.Ако изобщо някой ще реши да го продължи ще е много хубаво.Аз го напуснах,но дано се съвземе.Обещавам ви до лятото ще влезя поне още веднъж,но като знам какъв съм ще влезя поне още 3-4 пъти.Дано форумът се съживи.Това съобщение го изпращам на бъдещите се регистрирали в него.Беше много хубав да се надяваме пак да стане.Всичко зависи от вас.
Върнете се в началото Go down
Какузо
Чуунин
Чуунин
Какузо


Брой мнения : 169
Age : 29
Registration date : 18.11.2008

Character
Предмети :
Аксесоари:
Техники:

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeНед Май 23, 2010 2:55 am

Гаара написа:
Хелол,сигурно е чудно,че пиша тук,но просто се сетих за отминалите времена.Знам,че никой няма да ми отговори.Няма значение.Аз реших пък да си напиша мнението.Бъдещи хора които ще се регнете.Този форум беше най-якият от всички който съм посещавал.ОТ хората до устройката беше много добър.Просто се забавлявах.Тук се създават незабраввими приятели вярвайте ми.Аз създадох такива: Минато,Какаши,Конан и други.Ако изобщо някой ще реши да го продължи ще е много хубаво.Аз го напуснах,но дано се съвземе.Обещавам ви до лятото ще влезя поне още веднъж,но като знам какъв съм ще влезя поне още 3-4 пъти.Дано форумът се съживи.Това съобщение го изпращам на бъдещите се регистрирали в него.Беше много хубав да се надяваме пак да стане.Всичко зависи от вас.

Беше найстина супер преди..Ще ми липсва..Дано да се съживи наистина Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
sasuke

sasuke


Брой мнения : 76
Age : 29
Registration date : 21.07.2009

Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 20, 2010 4:04 pm

Какузо написа:
Гаара написа:
Хелол,сигурно е чудно,че пиша тук,но просто се сетих за отминалите времена.Знам,че никой няма да ми отговори.Няма значение.Аз реших пък да си напиша мнението.Бъдещи хора които ще се регнете.Този форум беше най-якият от всички който съм посещавал.ОТ хората до устройката беше много добър.Просто се забавлявах.Тук се създават незабраввими приятели вярвайте ми.Аз създадох такива: Минато,Какаши,Конан и други.Ако изобщо някой ще реши да го продължи ще е много хубаво.Аз го напуснах,но дано се съвземе.Обещавам ви до лятото ще влезя поне още веднъж,но като знам какъв съм ще влезя поне още 3-4 пъти.Дано форумът се съживи.Това съобщение го изпращам на бъдещите се регистрирали в него.Беше много хубав да се надяваме пак да стане.Всичко зависи от вас.

Беше найстина супер преди..Ще ми липсва..Дано да се съживи наистина Sad Sad Sad
знаете ли први сте преди всеки пишеше редовно, беше забавно и наистина ми се иска да се съживи малко този форум, както казаха гаара и какузу,,
Върнете се в началото Go down
http://impulse.bg/user/megity_22
Sponsored content





Флууд Зоун - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд Зоун   Флууд Зоун - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд Зоун
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Forums-BG :: Други :: Чат-
Идете на: